Skåp sengustaviansk

355006

SKÅP, sengustaviansk stil, beslag och lister i mässing, fanérad i mahogny, invändigt med hyllor, höjd ca 145, 68x47 cm, nyckel finns

Slitage, ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 19

Skåp sengustaviansk

Budhistorik (11 bud)
2270157
1 600
2269409
2269409
2263786
2258355

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.