Hörnskänkar 1 par

355005

HÖRNSKÄNKAR, 1 par, gustaviansk stil, delvis skuren dekor, höjd ca 90, djup 40 cm

Slitage, skador, nycklar saknas

Rum 8

Hörnskänkar 1 par

Budhistorik (44 bud)
2271140
5 000
2271167
5 000
2271140
4 800
2271159
4 800
2271140
4 600

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.