Vaser Kina

355004

VASER, 2+1 st, Kina, 1900-tal, cloisonné, dekor av blommor, höjd ca 15,5 cm, träsocklar medföljer

Bruksslitage, en träsockel medföljer

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 14

Vaser Kina

Budhistorik (1 bud)

2264601
2016-01-17 12:08:15

2016-01-20 kl 19:42
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.