Hängskåp

355000

HÄNGSKÅP, 1800-tal, fanérad med mahogny, glasad dörr, fanérad med mahogny, höjd inkl senare benställning ca 120, 65x23 cm, nyckel finns

Slitage, renoverat, skadad glas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Hängskåp

Budhistorik (5 bud)
2270520
450
2269288
2261106
2268961
2261106

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.