Bengt Lindström gravyrer

354997

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), 10 etsningar, komplett svit, samtliga signerade och numrerade Lindström 60/80, 47,5x37 cm, 37x47,5 cm, samtliga ramade

Fack 48

Bengt Lindström gravyrer

Budhistorik (4 bud)

2288357
3 400
2287650
3 200
2275794
2271930

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.