Snapplåsgevär

354994

SNAPPLÅSGEVÄR, orientaliskt, 1800-tal, längd 146 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage, skador

Vapen/Medaljer

Geijersgatan 14, Göteborg

Snapplåsgevär

Budhistorik (14 bud)
2282497
950
2282257
900
2282257
850
2282495
2282257
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.