Snapplåsgevär

354993

SNAPPLÅSGEVÄR, orientaliskt, 1800-tal, längd 153 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage, skador

Vapen/Medaljer

Geijersgatan 14, Göteborg

Snapplåsgevär

Budhistorik (9 bud)
2282289
2282247
2282247
2279687
750
2279648
700

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.