Slagbord gustavianskt provinsarbete

354992

SLAGBORD, 1800-tal. gustaviansk stil, höjd 76, 112 x 157,5 cm

Bruksslitage, underrede senare bemålat

Rum 22

Budhistorik (28 bud)
2270784
6 600
2270780
6 400
2270774
6 200
2270770
6 000
2270773
6 000

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.