Fåtöljer Nordiska Kompaniet

354991

NORDISKA KOMPANIET, fåtöljer, 1 par, 1900-talets första hälft, enligt uppgift möjligen Carl Malmsten, märkta med nr R562 275 C50688, blå klädsel, sitthöjd ca 46 cm

Klädsel med slitage, fläckar o lösa kantband

Rum 22

Fåtöljer Nordiska Kompaniet

Budhistorik (2 bud)

2265808
2261092

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.