Fåtölj Nordiska Kompaniet

354990

NORDISKA KOMPANIET, fåtöljer, 1 par, 1900-talets första hälft, enligt uppgift möjligen Carl Malmsten, märkta med nr R564 179 C50688, blå klädsel, sitthöjd ca 46 cm

Brukslitage

Rum 2

Fåtölj Nordiska Kompaniet

Budhistorik (5 bud)
2270578
1 300
2268983
2267531
2265172
500
2261093
450

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.