Fåtöljer Nordiska Kompaniet

354989

NORDISKA KOMPANIET, fåtöljer, 1 par, 1900-talets första hälft, enligt uppgift möjligen Carl Malmsten, märkta med nr R562 275 C50688, blå klädsel, sitthöjd ca 46 cm

Klädsel med slitage, fläckar o lösa kantband

Rum 20

Fåtöljer Nordiska Kompaniet

Budhistorik (12 bud)
2270702
2265790
2 800
2270700
2 800
2265790
2 600
2266258
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.