Fåtöljer Nordiska Kompaniet

354988

NORDISKA KOMPANIET, fåtöljer, 1 par, 1900-talets första hälft, enligt uppgift möjligen Carl Malmsten, märkta med nr R562 275 C50688, blå klädsel, sitthöjd ca 46 cm

Klädsel med slitage o fläckar

Rum 20

Fåtöljer Nordiska Kompaniet

Budhistorik (7 bud)
2265797
2 600
2266269
2 400
2265797
2259689
2259680
750

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.