Fåtöljer Nordiska

354987

NORDISKA KOMPANIET, fåtöljer, 1 par, 1900-talets första hälft, enligt uppgift möjligen Carl Malmsten, märkta med nr R562 275 C50688, blå klädsel, sitthöjd ca 46 cm

Löst kantband, klädsel med fläckar o smärre slitage

Rum 6

Fåtöljer Nordiska

Budhistorik (11 bud)
2267572
2 800
2265786
2 600
2267571
2 600
2265786
2 400
2267570

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.