Fåtöljer Nordiska Kompaniet

354986

NORDISKA KOMPANIET, fåtöljer, 1 par, 1900-talets första hälft, enligt uppgift möjligen Carl Malmsten, märkta med nr R562 275 C50688, blå klädsel, sitthöjd ca 46 cm

Smärre slitage

Rum 17

Fåtöljer Nordiska Kompaniet

Budhistorik (10 bud)
2265799
3 200
2266263
2265799
2 600
2266262
2 400
2265799
1 900

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.