Byrå 1900-talets andra hälft

354984

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, betsad, svarvade dragknoppar, höjd ca 90, 108x50 cm

Smärre ytskador

Rum 15

Byrå 1900-talets andra hälft

Budhistorik (1 bud)

2259117
2016-01-13 22:48:50

2016-01-20 kl 17:44
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.