Snapplåsgevär

354983

SNAPPLÅSGEVÄR, orientaliskt, 1800-tal, längd ca 155 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage

Vapen/Medaljer

Geijersgatan 14, Göteborg

Snapplåsgevär

Budhistorik (14 bud)
2281601
2280410
2276496
2280405
2276496
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.