Skrivbord

354980

SKRIVBORD, med uppsats, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, fanérat i mahogny, beslag, listverk och fothylsor i mässing, uppsatsen med lådor och hylla, höjd ca 73, total höjd 110, 110x64 cm

Slitage, nyckel skanas

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 21

Skrivbord

Budhistorik (11 bud)
2270341
2 400
2269545
2269279
2269544
1 900
2269279
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.