Jaktgevär

354977

JAKTGEVÄR, slaglås, 1700-tal, sign Rolin, längd ca 133 cm

Slitage, hanen ej original

Vapen/Medaljer

Geijersgatan 14, Göteborg

Jaktgevär

Budhistorik (12 bud)
2282183
2282182
750
2282179
700
2282164
650
2278358
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.