Slaglåsgevär

354976

SLAGLÅSGEVÄR, JAKTGEVÄR, 1800-tal, längd 117-133 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage, skador, omarbetade

Vapen/Medaljer

Geijersgatan 14, Göteborg

Slaglåsgevär

Budhistorik (19 bud)
2282222
1 400
2282203
1 300
2282203
2282211
2282203
950

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.