Sideboard 1800/1900-tal

354975

BORD / SIDEBOARD, 1800/1900-tal, underrede i ek, bordsskiva i furu, höjd 70, profilerad skiva, 124x45 cm
PROVENIENS: Enligt etikett "bord från Tista slott, Wachtmeister (Nyköping)

Senare skiva, renoverad, kompletterad

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 11

Sideboard 1800/1900-tal

Budhistorik (1 bud)

2270085
2016-01-20 11:08:16

2016-01-20 kl 11:20
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.