Skänk 1800-tal

354960

SKÄNK, 1800-tal, bemålad, räfflade speglar, gustaviansk stil, höjd ca 130, 155x60 cm

Slitage, skador, senare gångjärn och nyckelskyltar, nyckels saknas

Rum 21

Skänk 1800-tal

Budhistorik (64 bud)
2270691
16 000
2270693
16 000
2270691
15 500
2270686
15 000
2270680
14 500

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.