Ljuskrona

354953

LJUSKRONA, oscariansk, 1800-talets slut, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 86 cm

Slitage, prismor kan saknas

Belysning, Ljuskronor

Rum 17

Ljuskrona
Budhistorik (28 bud)
2270574
7 200
2270572
7 000
2270572
6 600
2270567
6 400
2270569
6 200

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.