Ljuskrona

354952

LJUSKRONA, 1900-tal, gustaviansk stil, för sex ljus, höjd ca 65 cm

Slitage, enstaka prismor kan saknas

Belysning, Ljuskronor

Rum 11

Ljuskrona
Budhistorik (23 bud)
2270185
1 700
2270167
1 600
2270182
1 600
2270167
2270175
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.