Ljuskrona

354951

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, blå glaskupa, för fyra ljus, höjd ca 56 cm

Slitage, enstaka prismor kan saknas

Belysning, Ljuskronor

Rum 7

Ljuskrona

Budhistorik (13 bud)
2269076
1 300
2265268
2268723
2265268
2259831

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.