Lars Tärning

354947

LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med äpple, signerad och daterad Lars Tärning -15, skiktmåleri på pannå, ca 18x16 cm

Fack 53

Lars Tärning

Budhistorik (16 bud)
2277698
1 600
2275550
2277697
1 400
2275550
1 300
2277695

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.