Georg Pauli akvarell

354946

GEORG PAULI (1855-1935): "S:ta Margherita", monogramsignerad GP, blandteknik, 29x19 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Fack 11

Georg Pauli akvarell

Budhistorik (22 bud)
2270881
2 600
2270887
2 600
2270881
2 400
2270885
2270881

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.