Edvard Rosenberg oljemålning

354944

EDVARD ROSENBERG (1858-1934): SoIig skärgård, signerad och daterad Edv. Rosenberg 1917, olja på duk, ca 83x118 cm

Krackeleringar, enstaka färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Edvard Rosenberg oljemålning

Budhistorik (12 bud)
2270918
2 400
2270919
2270918
2270917
1 600
2270790

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.