Ringar 18 k guld

354936

RINGAR, 2 st., 18 k guld, odlad pärla resp. vita stenar, ringstorlekar ca 17-18,5 mm, total vikt ca 5,8 g, RING, silver, ÖRHÄNGEN, 1 par, oädel metall

Pärla med slitage, stenar med skador

Guld/Smycken

Ringar 18 k guld

Budhistorik (7 bud)
2266697
600
2267853
550
2266697
500
2267852
450
2266697

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.