Spelbord

354931

SPELBORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, fanérad i mahogny, beslag i mässing, blindlåda, filtbeklädd inredning, ben avslutade i fothylsor av mässing, höjd ca 74, 82 x 45 cm

Slitage, smärre ytskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Spelbord

Budhistorik (7 bud)
2271495
550
2263748
500
2271492
500
2263748
450
2263908

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.