Soffa sengustaviansk stil

354930

SOFFA, sengustaviansk stil, 1900-tal, bemålad, träskuren dekor, halvmåneformat krön med putti och lejon, längd ca 200, sitthöjd ca 42 cm

Krön med smärre skada, slitage

Möbler, Soffor

Rum 21

Soffa sengustaviansk stil

Budhistorik (10 bud)
2260972
3 400
2266102
3 200
2260972
2 600
2266101
2 400
2260972
1 900

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.