Björn Hallström oljemålning

354929

BJÖRN HALLSTRÖM (1916-81): Fruktträd, signerad o daterad Björn Hallström 75, märkt på spännramen m tusch Björn Hallström 1975 Membrillo Spanien, olja på duk, ca 38 x 50 cm

Rum 21

Björn Hallström oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2270293
2270045
2270038
2262779
2261494

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.