Boksnurra mahogny

354924

BOKSNURRA, 1900-tal, engelsk stil, fanérad i mahogny, intarsiadekor, snurrbar på hjultrissor, höjd ca 76, 46 x 46 cm

Slitage, smärre ytskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Boksnurra mahogny

Budhistorik (30 bud)
2271385
2271377
2 800
2271375
2 600
2271370
2 400
2271321

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.