Fåtölj i mahogny

354920

FÅTÖLJ, 1800/1900-tal, mahogny, träskuren dekor, randig klädsel, lös sittplymå, sitthöjd ca 41 totalhöjd ca 99 cm

Bruksslitage

Rum 21

Fåtölj i mahogny

Budhistorik (27 bud)
2270121
6 200
2270117
6 000
2270109
5 800
2270115
5 800
2270109
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.