Stolar gustaviansk stil

354905

STOLAR, 2+2 st, omkring 1800 resp 1900-tal, provinsarbeten, träskuren dekor, bemålade, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, färgbortfall, delvis kompletterade

Möbler, Stolar

Rum 21

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (3 bud)

2262647
2262646
2262645

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.