Karmstol i gustaviansk stil

354904

KARMSTOL, gustaviansk stil, 1900-talets början, delvis skuren dekor med rosor och fleuroner samt bladstav, bladhölstrade ben, totalhöjd ca 112, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

Rum 21

Karmstol i gustaviansk stil

Budhistorik (6 bud)
2271005
550
2269679
500
2271002
500
2269679
450
2265446

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.