Ljusstakar barock

354895

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, barock, 1700-tal, möjligen Tyskland, svarvad samt delvis genombruten dekor, konturerad bas avslutad i fyra fötter, höjd ca 30 cm

Slitage, lagningar

Metall, Belysning

Ljusstakar barock

Budhistorik (10 bud)
2269680
2 800
2264605
2 600
2268282
2 400
2264605
2260450

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.