Axel Wallert oljemålning

354894

AXEL WALLERT (1890-1962): Prometheia, sittande modell, signerad och daterad Wallert 1950, olja på duk, ca 112 x 90 cm

Mindre tryckmärke samt smärre ytskador

Rum 2

Axel Wallert oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2270998
2270995
1 300
2270972
2270947
2270819
850

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.