Rolf Lidberg

354893

ROLF LIDBERG (1930-2005): "Korsiremine?", monogramsignerad och daterad -45, blandteknik, 19x26 cm

Fack 11

Rolf Lidberg

Budhistorik (21 bud)
2268843
1 600
2271614
2268843
1 400
2271613
1 300
2268843

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.