Rolf Lidberg

354892

ROLF LIDBERG (1930-2005): Trollbor, monogramsignerad och daterad RL -89, blandteknik, 39x46 cm

Fack 16

Rolf Lidberg

Budhistorik (5 bud)
2268839
850
2270092
2268839
2259175
2258196

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.