Urna Kina

354891

URNA, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i famille rose, höjd ca 115

Slitage

Orientaliskt, Porslin

Rum 15

Urna Kina

Budhistorik (6 bud)
2271192
2271191
2 800
2271187
2 400
2271183
2262395

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.