Bord 1900-talets första hälft

354888

BORD, 1900-talets första hälft, fanérat i flertal träslag, dekor av intarsia, höjd ca 75, 65x39 cm

Ytskador

Rum 4

Bord 1900-talets första hälft

Budhistorik (1 bud)

2270994
2016-01-20 18:37:31

2016-01-20 kl 18:56
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.