Bord med stenskiva

354887

BORD, 1900-talets andra hälft, vitmålat underrede, skiva i sten, höjd ca 65, 72x37 cm

Ytskador

Rum 13

Bord med stenskiva

Budhistorik (6 bud)
2265951
550
2258337
500
2259123
450
2258337
2258953

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.