Boksnurra England

354880

BOKSNURRA, 1900-talets första hälft, England, på hjul, mahogny, med intarsia, höjd 81, 48 x 47 cm

Bruksslitage

Rum 13

Boksnurra England

Budhistorik (27 bud)
2271468
4 400
2271466
4 200
2271412
2271460
2271412
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.