Oidentifierad konstnär oljemålning

354877

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal eller äldre): Stilleben med frukter och blommor, olja på duk, 63x98 cm
Etikettmärkt Ellekilde Auktionshus

Lagning, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (6 bud)
2269839
6 200
2264643
6 000
2262358
4 200
2260911
2260252

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.