Joakim Allgulander

354875

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Holiday Inn", signerad och numrerad Joakim Allgulander 29/50, digital print, 53x108 cm

Tavelvagn 4

Joakim Allgulander
Budhistorik (1 bud)

2259184
2016-01-14 00:27:36
450

2016-01-20 kl 12:40
Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.