Ragnar Johansson

354874

RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): Höstlandskap, monogramsignerad RJ, olja på duk, ca 27x46 cm
Egenhändigt undertecknad brev av konstnären medföljer

Tavelvagn 5

Ragnar Johansson

Budhistorik (21 bud)
2267459
1 800
2268797
1 700
2267459
1 600
2268796
2267459
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.