Åkerlandskap med rådjur oljemålning

354872

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Åkerlandskap med rådjur, signerad P Kléen, olja på duk, ca 54 x 60 cm

Smärre färgbortfall

Fack 27

Budhistorik

2016-01-20 kl 19:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.