Oscar Törnå oljemålning

354854

OSCAR TÖRNÅ (1842-1894): Höstskörd,
signerad och daterad Oscar Törnå Ljusterö 1881, olja på duk, 44 x 79 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Oscar Törnå oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2255923
3 200
2255922
2255648

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.