Henri Michaux litografi

354853

HENRI MICHAUX (1899-1984), Untitled, litografi, tryckt i två färger, signerad och numrerad H. Michaux 61/70, 43 x 63 cm

Fack 22

Henri Michaux litografi
Budhistorik (9 bud)
2257189
3 800
2268848
3 600
2257189
3 400
2268847
3 200
2257189
2 600

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.