Armbandsur

354851

CERTINA, armbandsur, 2 st, "New Art", 1970-tal, mekaniskt urverk, vitmetall resp. doublé, refnr: 4106 141 6926919 resp. 5301 7331188, vardera ca 32 mm

Ytslitage, ett glas med spricka

Klockor/Ur

Armbandsur

Budhistorik (2 bud)

2268816
2262479

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.